Aeon Trespass: Odyssey

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Aeon Trespass: Odyssey  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Into the Unknown
Autoři: Marcin Welnicki
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

KS kampaň zde:

https://www.kickstarter.com/projects/1492106834/aeon-trespass-odyssey

EB prvních 24 hodin postava titána
9.9.2019 20:05:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, jaká je podobnost s Kingdoms Forlorn? Stejný vydavatel, bude i podobná hra? Nebo jinak, když chci především open world, chodit po mapě a objevovat, je pro mě spíš tohle, nebo to Kingdoms Forlorn? Díky, Petr. 

17.5.2023 10:11:58 | Upraveno autorem (porovnej)

@PetrDudek Tak přímé porovnání napřímo ti (asi) nikdo neřekne, když druhá hra má vyjít až 2024. U ATO je dost zdrojů, aby ses podíval, o čem to je. 

U KF  a ostatně i ATO se podívej na anotaci na BGG a myslím docela hezky sepsal jeden uživatel u KF hodnocení /dost možná nějaký tester prototypu-konzultant/, uživatel Ajewo.

https://boardgamegeek.com/boardgame/297510/kingdoms-forlorn-dragons-devils-and-kings/ratings

Co si pamatuju, tak ITU poměrně dost ATO konzultovalo/vyvíjelo s nějakými adminy/aktivními hráči z KDM komunity.

KF jsem nestudoval, ATO mám rozehrané chvíli, ale na první dobrou /fakt nechytat za slovo/ mi přijde, že KF bude víc zaměřené na konkrétní chary s jejich příběhem. A v ATO bude hodně důležitý background Arga, jako lodi, se kterou se plavíš po mapě a objevuješ, co, jak a proč tam děláš. ATO nejspíš bude více obecné z hlediska bojovníků - Titánů, i když ztráta toho vymazleného má být nepříjemná, protože přijdeš o progress.

17.5.2023 14:30:32

@maty608 Daň, pokud se dobře koukám, se neplatí. Nebo ano?

18.5.2023 10:15:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Dnešní update:

dali do oběhu kompletní pledge…

novej obsah gameplay all-in (4 sezóny+4xtitán+nemesis) €559 za předpokladu že člověk měl Fates a early Bird bonus úspora €37…dali jich jen 1000ks

 

dodatek, pokud chcete kompletní novej herní obsah je nutný přihodit Skyward Oddysey…

2.6.2023 19:19:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Já osobně teď beru Trismegistus All-in Pledge za 960 €..:)

V Pledge Manageru pak ještě vezmu binder pro AT:O a pokud nabídnou i binder pro AT:TSOH, tak i pro něj.

Nakonec pokud se odemkne Stretch Goal Diomedes, The Giant King za 36 €, tak beru i ten, protože nebude zahrnut do Trismegistus All-in Pledge..:)

3.6.2023 11:21:14

@CzechWin proč by neměl bejt Diomedes v Trismegistoj? tam snad píšou že bude dán zadarmo do každý pledge která obsahuje ATO nebo Herakla…:)

ale počítám, že na 10k lidí se to nedostane…

3.6.2023 14:09:22

@Hmota Máš pravdu, špatně jsem si to přečetl v té hromadě informací..:)

Tu hlavní stránku opravdu mají nepřehlednou.

3.6.2023 15:10:59

Vybíráme z Bazaru

Witchstone - EN/FR/GE - nova, ve folii
Witchstone - EN/FR/GE - nova, ve folii
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas